İzbe Kışla

İzbe Kışlaİzbe kışla kara iksirden doğan yaratıkları dışarı salacak. Kışlayı yükselterek benzersiz savaş tekniklerine sahip askerlere sahip ol.

İzbe kışlalar kara iksirinizi kullanarak kara iksir birlikleri üretmenizi sağlarlar. Bu birlikler ordu kamplarında bekleyeceklerdir. Yükseltildiklerinde sırada asker üretemezler ve bu da askerlerinizi eğitmek için gerekli olan zamanı büyük ölçüde artırır; bu durum bir izbe kışlayı yükseltmeden önce göz önünde bulundurulmalıdır. İçeride eğitimi devam eden birlikler olduğu anda yükseltme başlatılırsa, birliklerin eğitimi yükseltme bittikten sonra devam edecektir.

İzbe kışlada birliklerinizi eğitmek için istediğiniz birlikleri seçtiğiniz andan itibaren, eğitimi o anda tamamlamak için elmas kullanabilirsiniz; eğitimi tamamlamak için gerekli olan elmas miktarı, normal şartlar altında eğitimin bitmesi için gereken zamanla doğru orantılıdır. Birliklerinizin eğitimini 2 saatliğine hızlandıracak bir seçenek bulunmaktadır. Bu hızlandırma seçeneğinin maliyeti 10 elmastır ve İzbe kışlanın eğitim hızını 4 katına çıkaracaktır.

Not: Hızlandırıcının zamanlayıcısı kışlaları kullanmasanız dahi azalmaya devam edecektir, bu yüzden eğer izbe kışlalarınızı kullanmayacaksanız boş yere hızlandırmayın.

İzbe kışlayı hızlandırmak için tıkladığınızda bir saat belirecektir.

Normal kışlalara benzer bir şekilde, birlikler cezalandırma olmaksızın izbe kışlanın da içinden çıkarılabilir; Kara iksir maliyetinin %100’ü size geri temin edilecektir.

Ordu kampınızın kapasitesinden daha çok birlik yetiştirebilirsiniz. Bu iki nedenden dolayı yararlı olacaktır:

Bir savaşa girmeden önce asker üretebilirsiniz (tekli oyuncu veya çoklu oyuncu savaşları). Saldırmak için hedef aradığınız andan itibaren kışlalarınızdaki asker üretimi başlayacaktır. Bu da savaşlar arası zaman dilimini kısaltacaktır.

Çevrimiçi olmadığınız zamanlarda kara iksirinizi saklamak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu şekilde 4520 kara iksir saklanabilir (6 adet 2. seviye cadı ve bir adet 4. seviye valkyrie izbe kışlada saklanabilir). Yeniden çevrimiçi olduğunuzda kolayca askerlerinizin maliyetini geri isteyebilirsiniz ve kara iksirinizi bu şekilde muhafaza etmiş olursunuz. Eğer bir izbe kışla yıkılırsa yine de üretim sırası sabit kalacaktır. Ayrıca ordu kampınızda boş yer varsa yeni birimler üretmeye davam edecektir.

İzbe kışlalar, kara iksir birliklerini üretebileceğiniz tek yerdir.

Yükseltme farklılıkları

 • Normal kışlalar gibi izbe kışlalar da her seviyede birçok görsel değişikliğe uğrar. Her yükseltmede görsel olarak o seviyede açılan bir özellik ile ilgili ipuçları vardır. (yaban domuzu binicisi için bir çekiç, valkyrie için bir balta, vs.)
 • İlk inşa edildiğinde, izbe kışlalar normal kışlalar gibi görünmektedir, ama üzerlerinde bir balta ve çekiç bulunmaktadır, ayrıca yer altına uzanan taş bir yapı bulunmaktadır. Aynı zamanda kara iksirle dolu bir büyü kazanı bulunmaktadır ve muhtemelen dalkavuklar tarafından tükürülen kara iksiri sembolize etmektedir.
 • 2. seviyede, girişin üst kısmından dikenler sarkmaktadır ve ön kısım taşa dönüşmüştür. Kaseler yerini üzerinde çekiç ve bir kılıç bulunan bir rafa bırakmıştır.
 • 3. seviyede, ön sütunlar siyah kristale dönüşmüştür ve temelinde iki adet sıralı taş bulunmaktadır. Üzerinde balta bulunan tahta bir hedef belirir, bu da Valkyrie’i sembolize eder. İlginç bir şekilde Valkyrieler baltalarını fırlatmak yerine döndürüyorlar.
 • 4. seviyede, temel kısımda bulunan taşlar çatının kırmızısıyla aynı yapıya sahip olur. Tahtadan hedefin yerini de bir golemin taştan kolu alır.
 • 5. seviyede, üst kısımda cadıya ait kurukafalar belirir veya cadının kendine ait parçaları da olabilir. Ayrıca basamakların ikinci kısmı altından bir renge bürünür. Öte yandan, yan taraflarda mavi bir çubuk eklenir.
 • 6. seviyede, sol taraftan bir lav akar ve üst kısımda bir kuru kafa vardır. Kışlanın alt kısmında lavlar belirmekte ve kırmızı rengi hakim olmaktadır.

 

İzbe kışlalar ilk olarak “Kara iksir birlikleri” sürümünde 12 Mart 2013’de çıkmışlardır. Yer altına uzanan merdivenler bulunmaktadır. Onlar gizli birer domuz kaynağı olabilirler mi? Veya bir mağara?

Eğer izbe kışlalarınızın yükseltmesini bu kışlalardaki eğitim devam ederken yaparsanız eğitim yükseltme bitene kadar duracaktır. Aynı zamanda eğitilmek için kuyrukta bekleyen birlikler de geri alınamayacaktır. Normal kışlaların aksine, yeni üretilen birlikler ordu kamplarına gitmek için duvarların üzerinden atlayabilirler. Eğer yükseltme sırasında kışlanın içinde eğitilen askerleriniz varsa, “eğitim sonrası birlik sayısı” toplamına yükseltme bitene kadar dahil edilmeyeceklerdir. Eğer laboratuardaki yükseltmeniz izbe kışlanızda eğitim sürerken biterse, askerleriniz laboratuar geliştirmesinden önce eğitilmeye başlanmış olsa bile yükseltilmiş seviye olacaklardır. Yükseltilmiş birimlerin maliyeti yükseltilmemiş hallerinden daha çok kara iksir gerektirirler. Fakat bu özelliği, bazı oyuncular laboratuar gelişimini izbe kışladaki birlik eğitimine denk getirerek kara iksirden kar etme yöntemi olarak kullanıyorlar.

İzbe kışlaların özellikleri normal kışlalarla neredeyse tamamen aynıdır. Tek fark birinin iksir, diğerinin kara iksir kullanmasıdır.

Normal kışlanın çatısında iki adet kılıç çapraz şekilde yerleştirilmişken, izbe kışlanın çatısında bir balta ve bir çekiç aynı şekilde konumlandırılmıştır. Bu yapı inşaatçı kulelerindeki çekiç ve testere kullanımına da benzemektedir.

 1. seviyede, izbe kışlaların dışında bir golem eli bulunmaktadır, bu da onun dışarıda yontulduğunu ancak tüm diğer birlikler gibi yine izbe kışla kaynaklı olduğunu göstermektedir. 6. seviye izbe kışla lav içermesine rağmen, köy binasının 10. değil, 9. seviyesinde açılmaktadır.

Bir izbe kışlayı 6. seviyeye yükseltmek, bir haftadan fazla vakit alan ilk tuhaf yükseltmelerden biridir.

SeviyeMaliyetİnşaat SüresiDeneyim PuanıHızlandırma MaliyetiHasar PuanıÜretim KuyruğuKöy Binası SeviyesiAçılan Asker Birimi

Seviye 1
750,000 3gün509 5 500407
Dalkavuk

Seviye 2
1,250,000 5gün657 5 550507
Yaban Domuzu Binicisi

Seviye 3
1,750,000 6gün720 5 600608
Valkyrie

Seviye 4
2,250,000 7gün777 5 700708
Golem

Seviye 5
2,750,000 8gün831 5 800809
Cadı

Seviye 6
3,500,000 9gün881 5 900909
Lav Tazı

 

Aşağıdaki tablodan hangi seviye köy binasında, kaç adet izbe kışla yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Köy Binası1234567891011
İzbe Kışla Seviyesi------------
Seviye 2

Seviye 4

Seviye 6

Seviye 6

Seviye 6
Toplam Adet------------x1x2x2x2x2

Related posts

Acele Büyü

Acele Büyü

En ağır birimlerini bile acele ettir! Acele büyüler, öfke büyülerinin hasar takviyesine sahip olmasa da hareket hızına takviye yapar.

Deprem Büyüsü

Deprem Büyüsü

Yıkıcı depremlerle duvarları ve binaları güçsüzleştir! Deprem büyüleri yapıların kalan isabet puanlarının bir kısmını kaybetmesine sebep olur.

Zehir Büyüsü

Zehir Büyüsü

Düşman birliklerini en iyi bu ölümcül zehir devirir! Bu büyüyü kullanarak geçmek bilmeyen zehirli bir bulut oluşturarak düşman birliklerinin sağlığını yavaşlat ve hızla kurut.

136 Comments

 1. Osman 17 May 2014
  Cevapla

  izbe kışlaya yeni askerlerin gelmesini gerçekten çok istiyoruz

  • yahya 19 September 2014
   Cevapla

   geldi. adı lav tazı

  • alı 30 September 2014
   Cevapla

   geldı zaten lav tazı

  • barış sonmez 18 December 2014
   Cevapla

   seviye atlatması zor oyun kurucusu dusursun

   • Ali Eray 6 June 2016
    Cevapla

    Aynn

  • yasin 23 December 2014
   Cevapla

   izbe kışlayı nasıl alabilirim

   • gizli kullanıcı 23 May 2015
    Cevapla

    Belediye binasini 7. Seviye yaptinmi marketten 750.000 iksir vererek alabilirsin

    • katilcan 13 July 2015
     Cevapla

     onu bizde biliyoz heralde 1 seviye adam bile bilir

     • kayra 21 September 2015

      birisi sormuş gizli kullanıcıda cevap vermiş sende bilmeden sazan gibi atladın

    • OĞUZHAN 2 September 2016
     Cevapla

     Kara Kışla izbe kışlamı demek oluyor

   • Hakan 6 December 2015
    Cevapla

    Oncelikle th7 olman gerekir ordu bolumunden izbe kislayi alabilirsin

   • SADIK 13 August 2016
    Cevapla

    YASİN KARDESİM KARA KİSLA 7.SEVİYE KOY BINASINDA CIKIYO 750.000 İKSİR VERMEN LAZİM

  • casdcf 13 February 2015
   Cevapla

   hazırlamışlar şu an güncelleme maliyeti varmış

  • ömer 22 March 2015
   Cevapla

   bence klandan klana asker veriliyosa bence büyü de verilmesi gerekiyor

   • Ubeyde Emir 23 May 2015
    Cevapla

    Çok saçma olur

    • Furkan 10 January 2016
     Cevapla

     Hahahhaha oldu bile

   • Emirhan 19 June 2015
    Cevapla

    Askerlerle buyuyu ayni yeremi atican 😀

    • Furkan 10 January 2016
     Cevapla

     Hahahhaha oldu bile bende aynını düşünmüştüm

    • barbar kral 10 March 2016
     Cevapla

     hayır klan işareti olan büyü asker seçiminde ki büyüyü saldın istediğin yere öğle emirhan canım benim seviyem de 39

   • Ali 9 November 2015
    Cevapla

    Bnce çok süper mesela zehir büyüsünü saldıran askerlerin oraya yapcan düşman telef

    • Gizli Kullanıcı 13 December 2015
     Cevapla

     Bu özellik geldi klan kalesi 4 seviye olunca artik büyu alip verebiliyorsunuz.

    • necati 21 December 2015
     Cevapla

     adamın dediği oldu büyü atılıyor artık 😀

   • vedat 23 January 2016
    Cevapla

    oha dediğin çıktı la

   • barbar kral 10 March 2016
    Cevapla

    artık var

    • barbar kral 10 March 2016
     Cevapla

     büyü var

  • Clash 1 August 2015
   Cevapla

   Keşke Bombacı gelse ve ömür fırlatma en fazla 3 bomba hakkı olup bombaları bittiğinde kılıcı olsa canı ve hasarı fazla olsa kara kızlara iyi bir birlik olur

   • Clash 1 August 2015
    Cevapla

    Arklar yanlış yazmışım kara kışla

    • katilcan 5 October 2015
     Cevapla

     sinirlendim bişi dicektiim fakat ‘kara kızla’dedğinde geri afettim çünkü çok komikti

   • aziz 1 July 2016
    Cevapla

    Vurduğu hasarın %20 %30 kadarını can olarak kendine katan asker olsun

  • Bunyamin 6 December 2015
   Cevapla

   Gelecek bir şey olacaksa bunun diğerlerinden birazcık farklı olması gerek bu durumda buz yılanı mantıklı buz yılanı duvarların üstünden geçebilecek en yakın savunmayı donduracak ve ölene kadar öyle kalacak .Geliştirmede en öne çıkan da hasar puanı yani canı olur 1. seviyede 300 2.seviyede 450 gibi .İyi fikir mi sizce beyler

  • yutu 24 August 2016
   Cevapla

   Aticida geldi (2016) :DDD

 2. sercan 21 May 2014
  Cevapla

  İZBE KISLA YENI ASKERLER NE ZAMAN GELECEEK

  • muhammed 4 July 2015
   Cevapla

   Hydra yada yeti gelcek savunmaya daliyolar

 3. TheClashOfClans 31 May 2014
  Cevapla

  Sanırım Yeti gelcek oyuna.

  • Osman 6 June 2014
   Cevapla

   gelirse güzel olur 🙂

  • haci 21 December 2014
   Cevapla

   abi yeti zaten golem gibi birşey

  • clash of clans kingg 30 April 2015
   Cevapla

   gecen 2013 güncellemsinde yeti vardı ama simdi 2015 de insallah daha ii askerler glir . Hem yeti esittir 1 2 cadı fln 🙂

 4. TheClashOfClans 11 June 2014
  Cevapla

  Centaur (İnsan Başlı At) ‘ ta gelebilir.

 5. ali 13 June 2014
  Cevapla

  Saçma sapan şeyler gelmesinde ise yarar şeyler gelsin

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   evet lav tazı hava savunmasini öldurmuyor ki….mesgul ediyor…neye yaradi?

   • 51 lwl 7 July 2015
    Cevapla

    Kardeşim, Lav tazı hava savunmasını uzun süre meşgul ederek Balon, Ejder gibi diğer hava birimlerine büyük ölçüde güvenlik sağlıyor ve içerideki hava savunmasını hedef aldığı için düşmanın Klan Kalesi birliklerini de dışarı çıkartıyor. Golem gibi tank görevi görüyor.

    • katilcan 19 September 2015
     Cevapla

     lav tazıyı atıp arkaya balonları atarsan senin kafanın çalışmasına yarar

 6. arat 11 July 2014
  Cevapla

  aynen levelim 101 yeter

 7. Yakup 28 July 2014
  Cevapla

  Binici tarzı gelsin

 8. ozan 2 August 2014
  Cevapla

  Hayalet (ghost) gelse keşke 🙂

  • Alperen 26 January 2015
   Cevapla

   güzel olur

 9. SecretUser67 5 August 2014
  Cevapla

  Arkadaşlar köy binam 7 olalı fazla olmadı izbe kışlam 1 acaba 2 mi yapsam yoksa barbar kral için kara iksir mi kassam ben 2 yapmaya niyetli deilim ama bide size sorayim dedim arkadaşlar 🙂

  • Taha 10 September 2014
   Cevapla

   Bence ilk önce barbar kral için kara iksir kas ondan sonra biniciyi açarsın ben öyle yaptım

   • Caner 3 June 2015
    Cevapla

    Ben de öyle yaptım

    • katilcan 13 July 2015
     Cevapla

     hayır kardeşim izbe kışlayı yükseltmek için kara iksir biriktirmiyosun sadece ikisi (iksir ve kara iksir) bas beb ddiğer carımda kralımı bascam.bir de izbe kışlamı 2 ye

   • kara ejder 15 September 2016
    Cevapla

    aynen bende öyle yaptım bu arada benim adımda taha

  • doğukan 19 April 2015
   Cevapla

   Bencede barbar kıral al

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   barbar kralı alıp 5 e yukseltebilirsin…yeteneğin kilidi açılırsa savasta 2 tane oluyor sanki…

   • katilcan 24 July 2015
    Cevapla

    okadar kolay mı sanıyon yükseltmeyi ben aha ana köyümda kara iksiri zor biriktiriyorum

    • Melih 27 February 2016
     Cevapla

     Kolay 1 ayda barbar kralı 5e bastim

   • Furkan 10 January 2016
    Cevapla

    Aynen haklısın kb7 de zaten en fazla 5lv oluyor bence fullemedende kb 8 e geçilmemeli

 10. Doga 10 August 2014
  Cevapla

  İzbe kisladan normal iksirle asker cikarabilirmiyiz yoksa sadece kara iksirmi

  • emre 1 February 2015
   Cevapla

   Sadece kara iksir

 11. Ali 18 August 2014
  Cevapla

  binici dalkavuk varken ben başka asker aramam 😀

 12. 50 LVL 1 September 2014
  Cevapla

  valkryieyi açıom 😀

 13. halil 13 September 2014
  Cevapla

  LAVA HOUND diye bir şey gelcek

 14. yahya 19 September 2014
  Cevapla

  izbe kışlaya yeni birşey geldi. adı lav tazı.

  • katilcan 30 August 2015
   Cevapla

   kullan ozaman da görelim

 15. caner 20 September 2014
  Cevapla

  Golem aciom lavtazi geldii

 16. SuleymanTR 20 September 2014
  Cevapla

  6. Seviye izbe kışla ve Lav Tazısı güncellemesi istiyoruz.

 17. efe 18 October 2014
  Cevapla

  izbe kışlaya yeti gelicekmiş ve köy binası 11 gelicekmiş

 18. Azerbaijan 29 October 2014
  Cevapla

  Level 72 oldum ama hala İzbe Kışlam 2’de 😀 fazla kullanmadığım için unutulmuş 🙂

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   keske golemi açsaydin…ben belediye binami golem için 8 e basicam…

   • katilcan 30 August 2015
    Cevapla

    he golemini açacanda kara iksiri nasıl biriktirecen sen daha 450 kara iksir vermeyecen,1000-2000 vercen ben daha 7.seviye köy binamda günde 2000 kara iksir kasıyorum.

 19. turkis 10 January 2015
  Cevapla

  Ya baltaciyi koy binasi 7 ye indirseniz

  • katilcan 13 July 2015
   Cevapla

   baltacı deil o walkryie

 20. eray 12 January 2015
  Cevapla

  dalkavuğu bugün açtım pek iyi deil

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   asker kamplarin 180 kişilikse 24 balon 30 dalkavuk…buyu olarak 2 sifa buyusu 1 ofke buyusu dene

   • katilcan 30 August 2015
    Cevapla

    ozaman neden golem diyon

 21. abdül samet 21 January 2015
  Cevapla

  7 ve 8 ve 9 ve 10 zaman kaç gün

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   7 = 6
   8 = 8
   9 = 10
   10 = 14

 22. Rıdvan 22 January 2015
  Cevapla

  Golemi 2 ye basarken kac kara istiyo

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   onu askerler bölümünden goleme bakarak görebilirsin

  • mustafacoc 6 August 2015
   Cevapla

   60 bin kara iksir

 23. boss 27 January 2015
  Cevapla

  Aslinda oyuna gelebilecek farkli farkli seyler var mesela buyununvoraya gelmemesi icin buyu kalkani gibi bir tuzak gelebioir

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   o zaman buyucu kuleme yapardim … sifa buyusu atamadiklarindan devleri veya balonlari ölürdü 🙂 … iyi savunma.

  • eyup 6 May 2015
   Cevapla

   O zaman Buyucu kulenin yanina koyardim buyu islemezdi

  • Ubeyde Emir 23 May 2015
   Cevapla

   Tuzak yerine savunma kulesi Daha iyi olur

 24. ilhan 10 February 2015
  Cevapla

  keşke bi asker gelse bombaları imha etse direk

  • yaz zamanı 21 April 2015
   Cevapla

   ilhan o zaman neden bomba alıp yükseltiyoruz? Anlamı olmaz…o zaman bomba neden yapıldı?

   • katilcan 13 July 2015
    Cevapla

    ilhan aynısını sana da yaparlardı.

    • Öşex 15 November 2015
     Cevapla

     O zaman duvar neden yapıldı ? Duvar yıkıcı var bomba imhacısı da olabilir

 25. Burak 18 February 2015
  Cevapla

  Keşke ejder binicisi gelse

 26. Umut 23 February 2015
  Cevapla

  Bence artık ganimet çalan bişey gelsin ama goblinden daha fazla canı olsun ve daha hızlı olsun

  • DÇAHLS 2 June 2015
   Cevapla

   GOBLİNİN HIZI DEVİN DAYANIKLILIĞI OLSUN

   • Hakan 6 December 2015
    Cevapla

    Goblin kral diyon sen

 27. murat 11 April 2015
  Cevapla

  Bence timsah gibi birşey (crocodile) gelecek izbe kışlaya

 28. Qenber 12 April 2015
  Cevapla

  Ya barbar kral var , okçu kraliçe var keşki, hayalet kral olaydı.
  Bu arada Dooloy ittifakına katılmanızı tavsiye ederim
  ;))

  • katilcan 7 August 2015
   Cevapla

   benim barbar kral 22 okçu kraliçe 31

 29. Demirhan 18 April 2015
  Cevapla

  Bence izbe kışlanın yükseltme süreleri kısaltılmalı

 30. yaz zamanı 21 April 2015
  Cevapla

  ya kara kışla ( izbe kışla ) ya yeni birimler gelsin lütfen…bide golem veya valkyre belediye binası 7 ye indirilebilir mi?..belediye binasi 11 i içeren güncellemeyi yaparken onu da yapın…belediye binamı golem için 8 e yükselticem…ama bir çok arkadasım öyle yaptıkları için oyundan sıkıldıklarını ve oyunu bıraktıklarını söyledi…yükseltmeler onlara fazla gelmiş…lütfen…

 31. slmn 26 April 2015
  Cevapla

  binici kacinci seviyede aciiyor

  • Le clashing 16 November 2015
   Cevapla

   2

 32. THELONDRA 65 lv 28 April 2015
  Cevapla

  Kardesim antik savasci diye bise gelicek maliyeti cok fazla olcakmis

 33. gokhan 2 May 2015
  Cevapla

  Bence sahilde insatci bos kaldigi zaman olta ile balik tutsun icinden istridye ciksin ve istiridyeden degerli tas altin iksr falan

  • katilcan 24 July 2015
   Cevapla

   hayalgüçün geniş bravo

 34. Enes 3 May 2015
  Cevapla

  Kac aydır Kara kıslada yenı askerler gelecek dıyor. ama hayla su askerler gelemedı.. Lutfen sonrakı guncellemede kara kıslaya asker getırın..

 35. muhammed 8 May 2015
  Cevapla

  yeni askerler artık gelsin

 36. bugra 12 May 2015
  Cevapla

  yenibirmler gelsin lütfen

 37. coc 18 May 2015
  Cevapla

  Goblin kral gelicek ganimet için

  • katilcan 15 August 2015
   Cevapla

   klan savaşların da hiç bir sonuç alamazsın söyleyim…anca varsa yoksa depolara madenlere saldırır.bişi bile yapamaz.

 38. matçı 25 May 2015
  Cevapla

  İzbe kışla belediye binası 6ya insin nolur

  • 45 Levelim 14 July 2015
   Cevapla

   Matci yuh Sakin ol okadarda degil he bide Valkyire k.b 5 de acilsin istermsi oldu canim Kara iksir nolcak Dalkavugu iksiermi egitcen

  • katilcan 7 August 2015
   Cevapla

   ozaman kara iksir nolacxak?

 39. Crazy wolf (80 lvl) 3 June 2015
  Cevapla

  Ganimet kasmak isteyen arkadaslarimiza soyluyorum : Sabah girip ganimet kasmak isteyen arkadaslarimiz ilk once ayarlardan dil secenegine girin oyunda ve çin bayrağını secin oyun otomatik yeniden basliycak yeni yapanlar hic endiselenmesin sadece dil degisecek sonra full okcu barbar yada dalkavuk egitin farketmiyo bn hep okcu ve dalkavuk egitiyorum. Daha sonra saldiracak yerleri arayin bir kac kez aradiktan sonra size ya daha erken yada biraz daha gec altın madenleri ve iksir toplayicilari dolu olan yerler cikicaktir bn 1 saatte 1 milyon dan fazla kasiyorum ve ustelik surekli saldirmiyorum arada bir 5 10 yada 15 dkikada bir saldiriyorum eger araliksiz saldirsam 1 saatte 2 bucuk milyon kasarim cok basit. 🙂

  • Crazy wolf (80 lvl) 3 June 2015
   Cevapla

   Oglenleri rusya bayragini yada kore bayragini secin oyundaki dil ayarindan bn oglenleri kore bayragini seciyorum daha iyi bnm icin. 🙂 aksamlari kore bayragini secin. Bn aksamlari kore bayragini seciyorum daha iyi bnm icin.

   NOT=>EĞER HİÇ GANİMET BULAMAZSANIZ DİĞER DİLLERİ DENEYİN HERKEZE AYNI ÇIKMAYABİLİR AMA ÖYLE BİŞEY OLACAĞINI SANMIYORUM.

  • Furkan 10 January 2016
   Cevapla

   Öyle birşeyin olmadığı çoktan açıklandı kardeşim

 40. Burak osman Çelik 5 June 2015
  Cevapla

  Yeni askerler istiyorum mesela cyclops
  olabilir

  • Burak osman Çelik 5 June 2015
   Cevapla

   Bencede insin

 41. batuhan 8 July 2015
  Cevapla

  Beyler izbe kışlaya 3 yeni asker gelebilir ben bunların aonuncusunu biliyorum ninja gibi bişi olcakmış binici gibi ama favori hedefi herşey büyük hasarlar verecek ve canı çok fazla ollcak

 42. katilcan 19 July 2015
  Cevapla

  Güncelleme gelsin:İzbe kışlada yeni assker açılsın ve o lav tazısından daha da kuvvetli ollsun..

 43. Çağan kral 1 August 2015
  Cevapla

  Abi deli gibi sAvaş Yaptım 750.000 iksire ulaşamadım

  • katilcan 19 September 2015
   Cevapla

   7.seviye köy binasına 1.200.000 altın nasıl verdin

   • aali 4 June 2016
    Cevapla

    taşların gücü adına!

   • aali 4 June 2016
    Cevapla

    valkyrie açılıyor biter bitmez kışlayı kullanmadan golem açıcam 😉

 44. Mert 10 August 2015
  Cevapla

  Ya kara kisladaki çok yakında yerine askerleri köyün

 45. sefa 7 September 2015
  Cevapla

  kese yukseltme sürelelrini dusurseler golemı yukselttım 7 gun cok fazla

  • katilcan 5 October 2015
   Cevapla

   E 7 GÜN BEKLE HİÇ Mİ SABIR YOK SENDE HEM SADECE GOLEM YOK LAV TAZI VAR PEKKA VAR ONLARIDA BEKLEMEK ZORUNDASIN

   • pro 18 April 2016
    Cevapla

    aynen 12 gün

 46. Mert 124lvl 17 September 2015
  Cevapla

  124lvlim golemim 3lvl 4yapamadim barbar kral okcu kralice yukseltmekden ama yarin bascam golemi 4e bu arada barbar kral okcu kralicem 30sevieler

 47. Ümit 28 September 2015
  Cevapla

  Kara kışla değilmiydi bu 🙂

 48. emir 30 September 2015
  Cevapla

  kara kişlaya asker ekleyin uçan olsun plesea

 49. Sinan 18 October 2015
  Cevapla

  Beyler karaiksir kasmak zor diyosunuz ama bence cok baait kristal 2 ye cikin her galibiyet basina 200 kara iksir 50 bin iksir ve altin veriyor buda fazlasiyla yetiyor bence MartinJensen 80 levelim

 50. ghost samurai 10 November 2015
  Cevapla

  Keşke 700bin iksirle olsa ve binici 1milyon2500bin değil 1milyonla açılsa

 51. Can 9 January 2016
  Cevapla

  Bence Yeni Bir Asker Gelmeli.Şifacı Gibi Fakat Can Değilde Askerlere Öfke Atabilir

 52. uyumsuz 1 February 2016
  Cevapla

  Aslında yeni kahraman cıkması gerek cünkü yüksek seviyeliler her sey tam oluyo ve gelistirecekleri bişey kalmıyo bir an önce 1 2 tane cıkması lazım .

 53. uyumsuz 1 February 2016
  Cevapla

  ha bi de lav tazısı cok kötü

 54. Cankal 5 February 2016
  Cevapla

  Goblin kral istiyoruz lütfen

  • Cankal 5 February 2016
   Cevapla

   Kara iksire alinsin

 55. RAMAZAN 28 April 2016
  Cevapla

  Ben uzun süredir bu oyunu oynayan biri olarak bir isteğim olacak th 8 deyken barbar kral 18 seviyeye kadar çıkarılabilsin th 9 za çıkıldığında hem kraliçe hemde barbarı kasmak zor oluyor. Böyle bir güncelleme yaparsanız oyun için süper olur

Leave a comment