Clash Of Clans Taş Hilesi

Clash Of Clans Taş HilesiClash of clans oyununda bir çok sitede bahsedilen taş hilesi nedir ne değildir? gerçek midir, gerçekten clash of clans ta yeşil taş hilesi veya alternatif hileler mevcut mu? bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Böyle bir sitede clash of clans taş hilesi konusunda bir konu görünce çok şaşırmış olabilirsiniz, ancak yazımızda hileden çok konuya açıklık getirmeyi amaçladığımızı şimdiden söylemek isterim.

Clash of clans oyununda bu güne kadar hiç hile yapılmadı desek yalan söylemiş oluruz, oyunun ilk çıktığı tarihlerde gerçekten hile yapılabiliyordu buna bir kaç örnek vermek gerekirse ölmeyen devlerle saldırabiliyor, ganimetin en fazla %20 si yerine %60 %70 alabiliyordunuz.

Supercell firması bu tür hileler üzerine yaptığı ciddi çalışmalar sonucu neredeyse tüm açıkları kapattı, şimdilerde bir çok sitede bu konu üzerine ne kadar konu açılırsa açılsın, oyuncuların şifrelerini çalmak veya sitelerine çok fazla ziyaret çekmekten başka bir amaçları yok, siz siz olun bu konu hakkında hiç bir siteye aldanmayın, oynadığınız hesabınızdan veya hile satın alacam derken 20 25 tl nizden olursunuz.

Oyunun neden hilesi yok, hilesi olmayan oyun olur mu diye düşünmeyin, supercell telefonunuzdaki oyunun ayarlarından ziyade kendi sunucuların üzerindeki değerleri kale almaktadır, dolayısıyla siz bir şekilde taş sayınızı telefon üzerinden yükseltmeyi başarsanız bile sunucu istemci ile uyumlu değil diyerek oyunu yeniden başlatır ve açıldığında tüm yapmış olduğunuz hileler iptal olur, yani bir hile yapılacaksa bu ancak supercell firmasının sunucuları üzerinde yapılması gerekir.

Bu makalemizi okuyorsanız youtube da bir çok taş hilesini zaten izlemişsiniz demektir. İzlediğiniz taş hilelerinde dikkatinizi çeken bir şey oldu mu ?? hileyi yapan kişiler goblin köylerinden hariç bir köye saldıramıyorlar, sebebi ise gayet açık oyun açık durumda iken ipadlerinı uçak moduna alıyor ve internetini kesiyorlar, sonra yeşil taş hilesini gerçekleştiriyorlar, size bu güzel video u hazırladıktan sonra internetini geri açtıklarında her şey eski haline dönmüş oluyor.

İzlenen clash of clans taş hilesi videoları egoları tatmin etmek için yapılan bir girişimden öteye geçmiyor, videoları çekenler önce kendilerini sonra izleyicilerini kandırıyor.

Oyunun hilesi yoksa ne önerirsiniz diyenler için küçük bir tavsiye vermek isterim, oyunu gerçekten başlarda çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, en başta işçi almanız zaman açısından ciddi derece sizi hızlandıracak çabuk gelişmenize sebep olacaktır. 2 işçi yerine 5 işçi ile işleri yapmanız 6 ayda geleceğiniz seviyeye 2 ayda gelmeniz için yeterlidir.

İşçilerinizin tümü çalışır durumda ise altın veya iksir çalmaya devam edin boşa çıkacak işçinin işi için gerekli ganimetiniz hazır bulunsun, işçinin işi bittiğinde hemen yeni işi başlatın, tüm birimlerinizin ana binanın izin verdiği seviyelere yükseltmeden köy binanızı yükseltmeyin, unutmayın köy binanız yükseldikçe daha alt seviyedeki köy binası olan kişilerden alabileceğiniz ganimet düşecektir. Ganimet dengeleri için http://www.clashofclans.web.tr/koy-binasi-ve-ganimet-dengesi-aralik-2013/ linklinde yer alan makaleyi kesinlikle okumanızı öneririm.

Hepinize bol ganimetli keyifli oyunlar dilerim.


Related posts

Acele Büyü

Acele Büyü

En ağır birimlerini bile acele ettir! Acele büyüler, öfke büyülerinin hasar takviyesine sahip olmasa da hareket hızına takviye yapar.

Deprem Büyüsü

Deprem Büyüsü

Yıkıcı depremlerle duvarları ve binaları güçsüzleştir! Deprem büyüleri yapıların kalan isabet puanlarının bir kısmını kaybetmesine sebep olur.

Zehir Büyüsü

Zehir Büyüsü

Düşman birliklerini en iyi bu ölümcül zehir devirir! Bu büyüyü kullanarak geçmek bilmeyen zehirli bir bulut oluşturarak düşman birliklerinin sağlığını yavaşlat ve hızla kurut.