Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
oyuna yeni başladım, bir kaç sorum var.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: oyuna yeni başladım, bir kaç sorum var.

sulusıkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Klan Adı
    Kayı Boyu
    Oyuncu Adı
    SuluSıkı
    Puanlar
    4

oyuna yeni başladım, bir kaç sorum var.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Oyuna başlayalı da 1 hafta oldu. Sizce köy düzenim nasıl ? Köy bina şuan dördüncü seviye, tek hatam duvarların hepsini yükseltmeden köy binasını yükseltmek oldu sanırım.

Bir de sorum var ? Level ve köy binama göre kupam yüksek mi ? Adaletsiz şekilde saldırı alıyorum ve saldırı yapmak istediğimde karşıma çıkan yerler bir kaç gömlek üstüm.

CeorCheesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Klan Adı
    RIVA DIESEL
    Oyuncu Adı
    CeorCheesy
    Puanlar
    27
    Kardeşim liginden memnun değilsen kupanı düşürmelisin. Unutma ki kupa şuanda en son sırada . Benim köy binam 9 kupam 1200 lerde yani.Köy düzenin düzel. Duvarlara önem ver köyü gösteren duvarlardır unutma . Ama duvarları değil de , savunmanı fullemeden köy binanı basma iyi oyunlar kardeşim . sormak istediğin bişey olursa özelden yazabilirsin.

Baba Yaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klan Adı
    BabyLooN
    Oyuncu Adı
    Baba Yaga
    Puanlar
    4
    ilerlemek istiyorsan önce koy bınanı dısarıya cıkar ganımetlerın saklı dursun ve sonra labaratuvarını geliştir sana kolaylık saglıcak ganımette ve sonra savunma ve duvarlar en son koy bınana bas ama erken basma

emrtplglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klan Adı
    REQ n GTFO
    Oyuncu Adı
    noname
    Puanlar
    4
    Altın madenlerini falan ayrı yerlerde tut. Yani altın madenleri falan yanyana olması. Çünkü senin ganimetin dışardayken adamlar okçu ile ganimetini çekebilir. Altın madeninin yanına kışla koy sonra iksir toplayıcı labarotuvar koy altın madeni böle yaparsan ganimetini daha iyi koruyabilirsin.

Kupanı 600'e düşür eğer hala memnum değilsen 400'de takıl.

KAPLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Oyuncu Adı
    CATLI
    Puanlar
    16
    Bu seviyelerdeki belediye binalarını çabuk geçeceksin. Geçtikçe internette istemediğin kadar köy düzenleri mevcut, kafana yatanı köyüne uygularsın. Kupa kısmına hiç takılma. Yani şu belediye binasında şu kupa aralığı vesaire derler. Bunlar fasa fiso. Demek istediğim oluruna bırak. Savaşırken alabilirsen al, alamazsan hiç zormala. Kupan bir düşer bir yükselir ve belli bir aralıkta gücüne göre oynar. Bunların yanında belediye binasının izin verdiği tüm yükseltmeleri yaptıktan sonra belediye binanı yükselt. Küçük bombalardan tut asker seviyelerine, duvarlara kadar. En kritik nokta bu. Emin ol çok rahat edeceksin. Zaten oyunu oynaya oynaya yavaş yavaş çözmeye de başlayacaksın. Sonra buralarda sen de tavsiye vereceksin.

Efe Velioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Klan Adı
    7/B tem
    Oyuncu Adı
    Efe Velioğlu
    Puanlar
    4
    Köy düzenin fena değil duvarlarını yükseltmen savunm açısından iyi olsada level atlama açısından daha kötü şimdi savunma birimlerini ne kadar altının varsa yükselt bir kaç gün içinde zaten 150.000 altın toplar belediyeni 5.seviye yaparsın merak etme iyi gidiyorsun. Altın madenlerini ayrı yerlerde tut. tuzaklarını düşmanın girebileceği yerlere koyarsan iyi olur kupanda leveline göre iyi kupanı ve askerlerini, ganimetini yükseltmeye bak.

Clash and Lol Gamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2
    Benim 2 clash of clans hesabım var . Birisi 74 seviye biri ise 22 seviye . İlk açtığım hesabım da gelişim , fakat bazı yanlışlarım oldu bu nedenle yeni hesabım da şu konulara dikkat ettim .
    1. Hızlı gelişim için başlangıç elmaslarını harcama , biriktirdiğin elmas ile inşaatcı al
    2. Savunma ve saldırı öğelerini dengeli ilerlet. Ordu da çok gelişmişken savunmanın kötü olmasın eşit ilerlet
    3. Arkadaşımızın dediği gibi kupa işini oluruna bırak . Gereğinden fazla kupa gelişimine engel olacaktır . Kupan yüksek olursa seni güçlü rakipler ile eleştirir buda savunmalarının düşmesi ve saldırılarının yenilgi olmasını sağlar . Zaten denginden üstün rakipler ile eşleştiğinde demektir ki kupan gerektiğinden fazla . Bu olduğunda yenilgiler yüzünden kupan zaten seni ideal kupaya indirir.
    4. Klan kalesi önemli takviye birlik ve savaş ganimet leri oyundaki en önemli etkenlerden . Fakat seviyene uygun ve iyi bir klan bulmayı göz önünde bulundur ve klan savaşlarına katıl. Klan sorumluluklarını yerine getirip bağış yaparsan oyuncular da sana bağış yapacaktır sana bağışlanan askerler klan kalende depolanır ve saldırıda ve SAVUNMADA mücadele ederler .
    Tavsiyelerim bu kadar daha fazla sorun varsa sormaktan çekinme

Last Captain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2
    savunma basarsan daha iyi olur ve full okçu dene