Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Arkadaşımla birlikte oynamak
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşımla birlikte oynamak

DeLoNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Klan Adı
    Turan Taktiği
    Oyuncu Adı
    BaTuHaN
    Puanlar
    5

Arkadaşımla birlikte oynamak

merhabalar benim hesabımı arkadaşımla ortak oynamak istiyoruz mesela benim telefonumda onun tabletinde olacak ama ben gmail hesabımı onun tabletine kurmak istemiyorum nasıl yapabiliriz.. teşekkürler..

#BaTuHaN

kaanefedaskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2
    (SENİN YAPMAN GEREKENLER)
    Oyunda sağ alt tarafta ayarlar ikonu var o ikona tıkla karşına bi ekran gelicek orda "bir cihaza bağla" seçeneği var
    ona tıkla bu eski cihaz seçeneğini seç karşına yeniden bi ekran gelicek "başka bir cihaza bağlanmak istiyorum" seçeneğine tıkla 2 dakika süreli olarak bi kod beliricek o kodu arkadaşına ver (bu kod sadece 2 dakika geçerli o yüzden hızlı davran )

(ARKADAŞININ YAPMASI GEREKENLER)
    Oyunda sağ alt tarafta ayarlar ikonu var o ikona tıklaSIN karşısına bi ekran gelicek orda "bir cihaza bağla" seçeneği var ona tıklasın gelen ekranda "bu yeni cihaz" seçeneğine tıklasın ve senin verdiğin kodu girsin ve tik işaretine tıklasın böylece başarıyla hesap aktarılmış olur

Umarım yardımcı olmuşumdur

ABACi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Oyuncu Adı
    ABACi
    Puanlar
    18
    Alıntı kaanefedaskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (SENİN YAPMAN GEREKENLER)
    Oyunda sağ alt tarafta ayarlar ikonu var o ikona tıkla karşına bi ekran gelicek orda "bir cihaza bağla" seçeneği var
    ona tıkla bu eski cihaz seçeneğini seç karşına yeniden bi ekran gelicek "başka bir cihaza bağlanmak istiyorum" seçeneğine tıkla 2 dakika süreli olarak bi kod beliricek o kodu arkadaşına ver (bu kod sadece 2 dakika geçerli o yüzden hızlı davran )

(ARKADAŞININ YAPMASI GEREKENLER)
    Oyunda sağ alt tarafta ayarlar ikonu var o ikona tıklaSIN karşısına bi ekran gelicek orda "bir cihaza bağla" seçeneği var ona tıklasın gelen ekranda "bu yeni cihaz" seçeneğine tıklasın ve senin verdiğin kodu girsin ve tik işaretine tıklasın böylece başarıyla hesap aktarılmış olur

Umarım yardımcı olmuşumdur
    Arkadaşının cihazı android ise bu seçenek mümkün olmaz
    Malesef gmail hesabını girmen gerecek.

Erken gelen edit: Arkadaşının cihazına gmailini girersin sonra hemen clashta köyü açarsın gmailin şifresini değiştirirsin arkadaşın hala senin köyüne girer ama gmailine giremez. Clashı silerse veya sıfırlarsa aynı işlemi tekrar yapmanız gerekir.

gokhanmayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Klan Adı
    Marmara Uni
    Oyuncu Adı
    SonBahar
    Puanlar
    95
    Ödüller:
    Çekilişten 500 Yeşil Taş Kazandı!
    Bu kadar uğraşmaya gerek yok ki ikside android ise veya ios ise her iki cihazdada oturum açın biri ios biride android ise hesap bağlama sı yapın üste yazılı hesap bağlama işlemi ve cihaz android ise her iki cihazdada oyuna giriş yapın ve oyuna girdiğinden emin olduktan sonra arkadaşının cihazdan gmaili önce oyundan sonra cihazdan sil önce cihazdan silersen arkadaşın savaş yapamaz böyle bir sıkıntısı var
    GÖKHANMAYDA

hwop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    17
    Gmail hesabı olmadan imkansız dostum.

gurukral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTANBUL
    Klan Adı
    DOSTHANE
    Oyuncu Adı
    gurukral
    Puanlar
    6
    İkinizde Gmail hesabının oturumunu açın. Haberleşerek girebilirsiniz. Android işlemci ise.
    gurukral & DOSTHANE

The Eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Klan Adı
    20.Cadde
    Oyuncu Adı
    The Eagles
    Puanlar
    24
    iki cihazdada bir mail üzerine yazılmış Clash Of Clans köyü yoksa. o köy başka bir mail ile giriş yapılırsa yandı bil...

aynı hesap ? 2 kişi ? hattaa 67946535423 kişi bile girer kardeş. Android Cihazlarda Ayalar-->Hesaplar-->Hesap Ekle-->Google... falan filan hesabını ekliceksiniz.(ikinizde işte kaç kişiyseniz.) her cihazda aynı mail cihaza eklenecek. Clash Of Clans'a girin. otomatık tanımlamadıysa yani köy gelmediyse ayarlar(sag altta) Google+ baglandı falan diyo ordan baglantyı kestir.bida aynı yere tıkla.Şimdi cıhazda kac mail hesabı ekliyse hepsi gözükecek. hangisi ise o hesaba tıkla..ONAYLA de yeniden baslıcak oyun.tamamdır....
    Yanlıııııız Önemli Bir DipNot: Bir hesapta kaç kişi varsa var tamam Fakat, Aynı anda sadece bir kişi köye girebilir.!
    (biriniz köyde iken başkası girmeye çalışırsa size köyünüze baska yerden giriyor uyarısı gelir.sonra hberlesin konusun işte )

olmuş bi kere ))))