Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Köy ismini değiştirme
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Köy ismini değiştirme

LakeInDask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klan Adı
    SoloTurk
    Oyuncu Adı
    ST GreenDespair
    Puanlar
    6

Exclamation Köy ismini değiştirme

Ben 16.12.2014 tarihinde süpercell e mail atmıştım köy ismimin değişmesi konusunda supercell ekibide bana 07.01.2015 tarihinde mail attı tamam köy ismin uygunsuz bir içeriğe sahip olduğu için bir defalığına mahsus değiştirebilirsin diye ama ben maillerime bakmadığım için bu mesajın geldiğini görmedim yani kabul etmediler diye bırakmıştım ta kii 07.02.2015 tarihinde köyüme tam girerken bana YASAKLANDIN diye bildirim geldi 24 saatliğine köyüne girmen engellenmiştir diye köy ismin uygunsuz olduğu için 'clasher' olarak kalıcı bir şekilde değiştirilmiştir diye uyarı geldi şimdi ben tekrar bu ismi değiştirebilirmiyim sonuçta bana hak verdiler daha önce
    Konu LakeInDask tarafından (08.Şubat.2015 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

xSefaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Oyuncu Adı
    xSefaaaa
    Puanlar
    51
    Alıntı LakeInDask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 16.12.2014 tarihinde süpercell e mail atmıştım köy ismimin değişmesi konusunda supercell ekibide bana 07.01.2015 tarihinde mail attı tamam köy ismin uygunsuz bir içeriğe sahip olduğu için bir defalığına mahsus değiştirebilirsin diye ama ben maillerime bakmadığım için bu mesajın geldiğini görmedim yani kabul etmediler diye bırakmıştım ta kii 07.02.2015 tarihinde köyüme tam girerken bana YASAKLANDIN diye bildirim geldi 24 saatliğine köyüne girmen engellenmiştir diye köy ismin uygunsuz olduğu için 'clasher' olarak kalıcı bir şekilde değiştirilmiştir diye uyarı geldi şimdi ben tekrar bu ismi değiştirebilirmiyim sonuçta bana hak verdiler daha önce
    Sen kendin bir isim soylemedigin icin onlar kendileri otomatik atamiş yani hakkini kaybettin diyebiliriz..

LakeInDask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klan Adı
    SoloTurk
    Oyuncu Adı
    ST GreenDespair
    Puanlar
    6
    Aynen kardeş öyle görünüyo neyse sağlık olsun artık ne diyelim.

is.akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2
    Kardes nasil mesaj attin cunku benimkini arkadas ben gormeden guncellemeden sonra ad degistirme hakkimi gizlice kullanip top ıso yazdi benle lqkp tqkiyolar lutfen yardim et supercell den de yardim istiyorum isterlerse oyunla ilgili kelime yazsinlar adimiz top ismail cikti arkadaslar bana lqkab takiyorlar supercelldende ayredden yardim stiyorum

Killnus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkey
    Klan Adı
    Nanda Parbat
    Oyuncu Adı
    Ra's Al Ghul
    Puanlar
    30
    Dostum bu biraz senin sorumsuzluğun. Ancak oyuna artık isim değiştirme özelliği geldiği için o hakkı kullanabilirsin diye düşünüyorum. Supercell'e attığın mailde ismimin "yeni_isim" olarak değişmesini istiyorum deseydin keşke. ben öyle yaptım. ismimi değiştirdim.
    Ben başkayım tıpkı herkes gibi...

ghost city - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye
    Klan Adı
    kenar mahalle
    Oyuncu Adı
    |=\BORA/=|
    Puanlar
    8
    Alıntı is.akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes nasil mesaj attin cunku benimkini arkadas ben gormeden guncellemeden sonra ad degistirme hakkimi gizlice kullanip top ıso yazdi benle lqkp tqkiyolar lutfen yardim et supercell den de yardim istiyorum isterlerse oyunla ilgili kelime yazsinlar adimiz top ismail cikti arkadaslar bana lqkab takiyorlar supercelldende ayredden yardim stiyorum
    kardeşim ayarlara gir yardım ve destekte üstte mesaj yeri var (android için) oraya yaz ama sadece tek bir mesajda yaz örn:Arkadaşım telefonumu alıp ismimi uygunsuz bir içerik yaptı,sizden ismimi başka bir isimle değiştirmenizi talep ediyorum." yazacaksın yoksa başta arkadaşım ismimi değiştirdi yazıp sonra kısa kısa mesajlar atarsan sana cevap gelmesi 3 ayı bulabilir, birde fotoğraf atabilirsin isminin olduğu bölümü.Mesela benim telefonum google plus hesabına bağlanıyordu ama oyuna tekrar girdiğimde bağlantı kesiliyordu sadece "google plus hesabıma bağlanıyorum fakat tekrar oyuna girdiğimde bağlantı kesildi yazısı çıkıyor." diye yazdım ve bir resim yolladım. Mesajını kısa tutmaya ve kısa şekilde anlatmaya çalış sana hak vereceklerini ümit ediyorum umarım düzgün anlatmışımdır uzun oldu ama

Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2

Smile

Alıntı ghost city Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim ayarlara gir yardım ve destekte üstte mesaj yeri var (android için) oraya yaz ama sadece tek bir mesajda yaz örn:Arkadaşım telefonumu alıp ismimi uygunsuz bir içerik yaptı,sizden ismimi başka bir isimle değiştirmenizi talep ediyorum." yazacaksın yoksa başta arkadaşım ismimi değiştirdi yazıp sonra kısa kısa mesajlar atarsan sana cevap gelmesi 3 ayı bulabilir, birde fotoğraf atabilirsin isminin olduğu bölümü.Mesela benim telefonum google plus hesabına bağlanıyordu ama oyuna tekrar girdiğimde bağlantı kesiliyordu sadece "google plus hesabıma bağlanıyorum fakat tekrar oyuna girdiğimde bağlantı kesildi yazısı çıkıyor." diye yazdım ve bir resim yolladım. Mesajını kısa tutmaya ve kısa şekilde anlatmaya çalış sana hak vereceklerini ümit ediyorum umarım düzgün anlatmışımdır uzun oldu ama
    Kardes ben 3 kere mesaj attim bisey olurmu verdigin bilgi icin tesekkur ederim saol

İ
    Konu is.akin tarafından (01.Mayıs.2015 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

m3hm3td3m1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İZMİR
    Klan Adı
    Atletizm life
    Oyuncu Adı
    m3hm3td3m1r
    Puanlar
    8
    şuan herkez ismini bir kereliğine değiştirebiliyor hiç bişey istemiyor bu işlem için ona göre düzgün ve güzel bir isim koyun

Oyuncu Adı
    Belirtilmemiş
    Puanlar
    2
    Kardes ben 3 kere mesaj attim bisey olurmu verdigin bilgi icin c erim saol

İ
    Alıntı m3hm3td3m1r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan herkez ismini bir kereliğine değiştirebiliyor hiç bişey istemiyor bu işlem için ona göre düzgün ve güzel bir isim koyun
    Arkadasim benimkini arkadas ben gormeden kullandi yok sa ben duzgun bir sekilde kullanirdim

ghost city - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye
    Klan Adı
    kenar mahalle
    Oyuncu Adı
    |=\BORA/=|
    Puanlar
    8
    Kardes ben 3 kere mesaj attim bisey olurmu verdigin bilgi icin tesekkur ederim saol

İ
    bi sorun olucağından değil benim dediğim cevabı kısa sürede alırsanız daha iyi olur yoksa 1 ay sonra cevap alsan nolur almasan nolur öyle değil mi?